Kullanım Koşulları

Sevgili kullanıcımız,
lütfen https://kriptora.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz.
Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır.
Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız.
Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak,
işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin,
tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://kriptora.com web sitesi Anonim bir şekilde yönetilmekte olup, bundan sonra Kriptora olarak anılacaktır.
İşbu kriptora'ya ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer.
Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak Kriptora'ya aittir
ve Kriptora üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri,
tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.


1) Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. Kriptora'yı kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

2) Hizmet Kapsamı

Kriptora olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, Kriptora'da yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

3) Telif Hakları

Kriptora'da yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra "metaryel" olarak anılacaktır) Kriptora.com olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site metaryellerinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. Kendi API sistemimiz mevcut olup, Login API ile verilerimizi izinsiz olarak alan kişiler hakkında yasal süreç başlatılacaktır.

4) Genel Hükümler

1-) Kullanıcıların tamamı, Kriptora'yı yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Kriptora dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Kriptora'nın doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

2-) Kriptora'da mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için üçüncü taraf sitelerle çalışmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, verileri aldığımız sitelerden dolayı fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

3-) Kriptora'da sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. Kriptora'ya ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

4-) Kriptora Premium üyelikleri üzerinde kullanıcılarımıza bildirmeksizin değişiklikler yapabiliriz.

5-) Kriptora.com Premium üyeliklerimizi kullanmak için TRC-20 ağımıza bizim belirlediğimiz miktarlarda USDT transferi sağlayarak, gönüllü olarak bağış yaptığınızı kabul etmiş olursunuz.

6-) TRC-20 ağımıza kripto transferi ile bağış yaparak sahip olduğunuz Premium Üyeliğinizin herhangi bir nedenden dolayı sonlandırılmasını talep ettiğiniz takdirde, gönderdiğiniz USDT veya kripto para bağışını geri alamayacağınızı kabul etmiş olursunuz.

7-) Kullanıcıların Premium ve/veya Normal üyeliklerini silme hakkına sahip olduğumuzu, neden ve nasıl sorularının cevabı Kriptora'da saklıdır.

8-) Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm politikalarımızı, kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

5) İletişim

Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde kabul etmiş olduğunuz tüm koşulları tarafımızca varsayılacak olup, daha ayrıntılı bilgi için bizimle [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Telegram: https://t.me/kriptoradestek